1700-707-939  


אודותינו

חברת א.ב אחזקות הינה חברה המתמחה בניהול נכסים מסוגים שונים אשר מטרתה להבטיח שירות אישי, ממוקד ומהיר לכל אחד ואחד מהם.

מטרתה העיקרית של החברה הינה לתת שירות ללקוחותיה ברמה הגבוהה ביותר. מטרה זו מושגת, בין השאר, ע"י ליווי עקבי, צמוד וזמין ללקוחותיה, ורמת מקצועיות ומומחיות גבוהה של כלל נותני השירותים האמונים על הטיפול בבניין וסביבתו.

חברתנו בוחרת לעבוד עם בניינים שדייריהם ונציגותם יתנהלו עמנו בשיתוף פעולה תוך מטרה משותפת כי הבניין יישמר, שחזותו תהיה מסבירת פנים, נעימה ומזמינה, סביבתו נקייה ומטופחת, ותחזוקתו שוטפת ומקצועית.


חברות ניהול ואחזקה


מגורים בבניין משותף עם עשרות דיירים נוספים הוא מתכון ברור לוויכוחים, סכסוכים ומריבות בכל הקשור לתחזוקה של הבניין המשותף. ועד הבית תמיד "אשם" ותמיד יש מי ש"מענישים" את שאר הדיירים ואינם משלמים דמי ועד בית בזמן וכראוי. כל אלו ניתנים לפתרון על ידי שכירת שירותי חברות ניהול ואחזקה לבניינים משותפים.

בעוד רבים התרגלו כבר ליהנות משירותי חברות ניהול ואחזקה בבנייני המשרדים בהם הם עובדים, הרי שהתחום נחשב רדום יחסית בכל הנוגע לטיפול בבנייני מגורים, אך לא כך הדבר כיום.

כיום ניתן ליהנות משירותי חברות ניהול ואחזקה לבניינים משותפים, בעיקר כאלו מרובי שכנים ומרובי כאבי ראש בכל הנוגע לתחזוקה וניהול של הבניין בו מתגוררים.


בין השירותים של חברות ניהול ואחזקה:


ניהול עבודות ניקיון על בסיס תוכנית שנתית, חודשית ושבועית על ידי צוות ניקיון מיומן וללא חוסרים של "המנקה חולה..." וכדומה. תמיד יש מי שיטפל בבניין וישמור על ניקיונו.

ניהול עבודות גננות וטיפול בצמחייה בבניין על ידי גנן מטעם חברת הניהול או כזה העובד עמה על בסיס קבוע וקביעת לוח זמנים מסודר לביקור שלו בבניין וטיפול בכל הנדרש ללא "הגנן בחוץ לארץ החודש..." וכדומה.

גבייה מסודרת של דמי וועד הבית ותשלום לגופים השונים (עירייה, חשמל, מין וכו') בצורה מסודרת ועקבית.

טיפול ממוקד בסרבני תשלום או כאלו שעברו מהבניין ונותרו חייבים בדמי וועד שלא שולמו.

תחזוקה שוטפת של הבניין מטיפול במאגרי המים, מערכת סולארית, מעלית, תיקונים שונים, הדברה וריסוס וכדומה על בסיס קבוע ומעקב מסודר על הביצוע.

אין כל ספק כי חברת ניהול ואחזקה לבניין שלכם יכולה לעשות שינוי מהותי במראה הבניין ובאיכות החיים

של המתגוררים בו.


לייעוץ ופרטים נוספים


מלאו פרטים ונחזור אליכם-1700-707-939


טואול - בניית אתרים באינטרנט